BALI

 
Očekáváte od dovolené v ráji něco víc než jen opalování se na pláži a koupání v moři? Láká Vás poznávat nové kultury a exotické přirody navštívit vrchol aktivní sopky, ochutnat balijskou kuchyni a večer při západu slunce si vychutnávat exotické nápoje? Pokud ano, pak dovolená na Bali je pro Vás jako stvořená. Samozřejmě, že i milovníci moře a opalování na pláži si přijdou na své. Na Bali najdete jak bělostné pláže, tak zlatavé až po černé pláže sopečného původu. Na Bali se rozhodně nudit nebudete, je to místo vhodné k potápění s průzračně čistým mořem, k surfování k výletům po okolí, objevit můžete rýžová pole a chrámy, Ubud - centrum Balijské kultury. Také si můžete udělat vyjížďku na koni, na slonovi, nebo třeba na čtyřkolkách.  Večerem to na Bali nekočí, ale právě začíná :) Ano, večerní zábava, kterou pro Vás místní v hotelu připraví a vy si můžete vychutnávat dobré pití a u toho se skvěle bavit. Úžasné je, že za zábavou nemusíte nikde dlouze cestovat, je totiž součástí ubytování. Každý večer je program jiný a zadarmo, ano, je to tak..zábava k Bali prostě patří.
 
BALI je jeden z Indonéských ostrovů hodně vyhledáván turisty hlavně pro svou nádhernou panenskou přírodu a historii. Na Bali uvidíte pralesy, rýžové plantáže, safari parky, aktivní sopky a překrásné pláže. Hlavním městem Bali je Denpasar. Bali má na délku cca 112km a na šířku cca 154km. Na Bali je spousta krásných míst pro dovolenou, většina letovisek leží jihovýhchodně od hlavního města Denpasaru. 
 
  • Jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších letovisek na Bali je KUTA, kde se nachází spousta hotelů, restaurací, barů, obchodů, cestovních kanceláří a hlavně taky 8km dlouho písečnou pláž. 
  • Druhé největší a nejvybavenější letovisko je LOVINA s vesničkou Kalibukbuk, zde můžete najít řadu již zmiňovaných hinduistických chrámů a černou sopečnou pláž. 
  • Další ale klidnější letovisko např. JIMBARAN jižně od Kuty, je vhodné pro lidi co mají rádi relaxační dovolenou. 
  • Kdo má rád luxus, tak pro něj je ideálním místem na Bali NUSA DUA, je označováno za nejluxusnější letovisko na Bali s top hotely pro tu nejnáročnější klientelu. Jsou zde krásné parky a také golf. 

Bali je prostě ráj pro každého.

BALI FOTKY: