SEYCHELY

Jedním z nejkrásnějších míst na zemi jsou právě Seychely, proto není divu, že spousta lidí touží po tom, se alespoň jednou za život do tohoto ráje podívat. Nyní se Vám s námi tento sen může stát skutečností. RÁJLEVNĚ Vám připraví dovolenou na klíč, za bezkonkurenční ceny. SEYCHELYMAURICIUS i MALEDIVY  pravidleně navštěvujeme, je to takový náš druhý domov daleko od domova, proto Vám můžeme pomoci navštívit tento ráj za rozumnou cenu. Pokud sníte o bílých plážích, průzračně modrém moři, nedotčené přírodě, nebo příležitosti potápění mezi rejnoky, želvami, úžasně barevnými rybičkami, potom navštivte Seychely, protože ani ten nejživější sen se nevyrovná kráse, která tam na Vás opravdu čeká. Jak Karel Čapek prohlásil: " To nejkrásnější na světě nejsou věci, ale chvíle, okamžiky." Ty nejkrásnější okamžiky si budete pamatovat celý život. Seychely patří mezi to nej co můžete vidět a jsme si jisti, že si místo zamilujete a budete se chtít vracet stejně jako mi :)
 
Seychely se nachází v Indickém oceánu východně od Afriky a skládají se ze 115 ostrovů z nich nejznámější 3 jsou Mahé, Praslin a La Digue. 
  • MAHÉNejvětším ostrovem Seychel je Mahé, kde se nachází hlavní město Victoria a mezinárodní letiště. Mahé má cca 80.000 obyvatel je vulkanicého původu a má nejvyšší horu Morne Seychellois (905 m n.m.). Na Seyschelách jsou jedny z nejkrásnějších pláží světa a tak některé z nich jsou právě na Mahé. Například: Petit Anse je považována za jednu z těch nej, dále Anse la Mouche, Anse Intendance, Turtle Bay, Anse Boilea, Anse Royale, Anse Soleil, Beau Vallon, Anse Forbans, Grand Anse a další..Je opravdu z čeho vybírat. Z Mahé se dále dostanete na o něco menší ostrov Praslin, na nejkrásnější ostrůvek La Digue a na další menší ostrůvky jako jsou například:  Silhouette Island, Round Island, St. Anne kde je národní park atd..
  • PRASLIN: Po Mahé je druhým největším ostrovem Seychel má asi cca 5.000 obyvatel. Na praslinu se nachází národní park Vallé de Mai kde se nachází palmy s největšími kokosy Coco de Mer, který váží až 9 kilogramů a také perlová farma. Nejkrásnější pláží je vyhlášena Anse Lazio, nebo potom další pláže např. Grande Anse, Anse Kerlan, Anse Takamaka atd..Z praslinu se dále dostanete na 5km vzdálený La Digue, který je označován za perlu oceánu.
  • LA DIGUE: Nejkrásnější Seychelský ostrůvek na který se dostanete buď z Mahé nebo i z Praslinu. Má cca 2.000 obyvatel a nejvyšším bodem je Eagle’s Nest Mountain  (300 m n.m.). Pyšní se nejkrásnější, nejvyhledávanější a nejfotografovanější pláží s bílým pískem exotickými kameny a křišťálově čistou vodou Anse Source d’Argent a také krásnou pláží Anse La Réunions. Na své si zde přijdou ti kteří mají rádi klidnou dovolenou na pláži ale také ti, kteří milují dobrodružství. Ostrov můžete prozkoumávat na kole, na pláži můžete jezdit na koních, můžete navštívit vanilkové plantáže, historické muzeum, nebo jít šnorchlovat a mít možnost v moři vidět želvy, zraloky, mureny, manty atd..Připadá Vám to jako ráj? To opravdu je!

SEYCHELY FOTKY:

DOVOLENÁ MAURICIUS

V této rubrice nejsou žádné články.