MALEDIVY

Teplo, slunce, palmy, krásné bílé osamnělé pláže s průzračně tyrkysovým mořem, korály a úžasný podmořský svět, velmi přátelští lidé, to vše jsou Maledivy. 
Maledivy se nachází v Indickém oceánu na jihu Asie a tvoří je 1190 ostrůvků z toho hlavních je asi 13.  Díky poloze v rovníkovém pásmu jsou Maledivy ideálním místem pro Vaši exotickou dovolenou během celého roku. Maledivy jsou výborným místem kam zmizet z každodenního stresu za odpočinkem. Maledivy jsou ráj také pro milovníky potápění, vidět v moři můžete žraloky, rejnoky, hejna barevných rybiček, želvy nebo např. žraloka velrybího, který se zde vyskytuje a tak můžete společně s místními lidmi vyrazit za poznáním největšího žraloka, což je mezi turisty nejoblíbenější atrakcí. Ostrůvky nejsou velké, ale jsou dobře vybavené, najdete zde několik restaurací, barů, kaváren, posilovnu, wellness, kde si můžete dát květinovou koupel, nebo se nechat namasírovat ženou z Thajska. Dále se na většině z nich nachází tenis, golf, vodní sporty, půjčovna kol atd...Každý si přijde na své. Rádi by jste tohle všechno videli na vlastní oči? S námi tahle exotická dovolená pro Vás nemusí být nedosažitelná. 

Který si z těch tisíce ostrovů máte vybrat?

Každý člověk má jiné požadavky na dovolenou v ráji a protože jsme mnoho z těchto ostrůvků sami navštívili můžeme Vám doporučit ty nejlepší pro Vás. V případě zájmu o více informací jak pořídit dovolenou na Maledivách levně nás neváhejte kontaktovat ZDE.

MALEDIVY FOTKY: